29. jaanuarist hakkas kehtima sotsiaalministri määrus- millega muudeti klassis lubatud minimaalset temperatuuri ja tundide toimumise korraldust külma ilma korral.
Uue määruse järgi ei tohi temperatuur õpperuumis olla vähem kui19 kraadi ja võimlas vähem kui 18 kraadi- teatassotsiaalministeerium. Varasem määrus lubas klassiruumidestemperatuuri alanemist 13 kraadini- mis on töövõimet pärssiv jaimmuunsussüsteemi ohustav.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele