Valitsus moodustas 8. märtsil komisjoni WHO Euroopa regiooni 2008. aasta ministrite konverentsi ettevalmistamiseks ja korraldamiseks.
Sotsiaalminister Jaak Aab selgitas valitsuse pressikonverentsil-et kabinet on varem vastu võtnud otsuse ja andnud nõusoleku selliseesindusliku rahvusvahelise konverentsi läbiviimiseks Eestisjärgmise aasta juunis. “Seal osaleb siis- kui vaadata tervisepoolt- kõige kõrgemal tasemel 53 Euroopa riiki. Ehk siis järgmiseaasta juunis tulevad siia selle 53 riigi- ma loodan- enamiku-tervise- või tervishoiuministrid. Teema on tervisesüsteemid.”

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele