Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Yliopiston Apteeki vaidlustas kaubamärgivaidluse otsuse
Helsingi ülikooli apteegikett Yliopiston Apteeki esitas 12.
märtsil ringkonnakohtule apellatsioonkaebuse maakohtu otsuse peale-
mis andis kaubamärgi Ülikooli Apteek kasutusõiguse Ülikooli Apteegi
OÜle- vahendas BNS.
Mullu märtsis sai kümne üksiku apteegi baasil loodud jasoomlastele kuuluv apteegikett Ülikooli Apteek OÜ kohtus õigusekanda ärinime Ülikooli Apteek. Märtsikuise kohtulahendiga kaotasvaidluse Helsingi ülikoolile kuuluv apteegikett YliopistonApteekki- mille väitel on apteegiketi Ülikooli Apteek nimi jakaubamärk liiga sarnased Yliopiston Apteekki nimele jabrändile.
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!