Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Valitsus teeb jaanuariks uue kava korruptsiooni vastu
Valitsus kavatseb võtta koostatavas korruptsioonivastases strateegias aastateks 2008–2012 suurema tähelepanu alla mitu valdkonda, muuhulgas meditsiini.
Valitsus kavatseb võtta koostatavas korruptsioonivastasesstrateegias aastateks 2008-2012 suurema tähelepanu alla mituvaldkonda- muuhulgas näiteks meditsiini ja autoregistrikeskusetoimingud- vahendas BNS.
Sotsiaalministeeriumi ja haigekassa eelmise
aasta uuringust elanike hinnangute kohta arstiabile selgus, et koguni 12%
elanikest on teinud meditsiinitöötajale kingituse või vastuteene mõne teenuse
saamiseks, kirjutas Eesti
Päevaleht.
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.