Varsti saab sõjaväearst ka tsiviilis töötada
Kaitseväe peaarsti Indrek Partsi sõnul on positiivne- etsõjaväemeedikud tohivad väljaspool kaitseväge töötada - enne võisidvaid praktiseerida.  “Rutiin ei arenda-” rõhutas Parts.<br />Eestis on 13 meditsiiniteenistusega väeosa- neist seitse uueinfrastruktuuriga. Tapa Väljaõppekeskuse laatsaret sai uue näo jasisu 2004. aastal. “Eelnevat ei taha meenutadagi-” ütlesvanemõde-nooremleitnant Anna Prokopovitš- kes on pärit Tapalt jaajateenijate tervisehädadega kokku puutunud kümme aastat.<br />Kui õde on valves 24 tundi- siis arsti näevad vastuvõtukabinetiseinad harvem. Tapa väljaõppekeskuse arst- nooremleitnant IndrekOlveti resideerib TÜ Kliinikumi intensiivraviosakonnas ja temakohustusi täidavad niikaua kaks tohtrit tsiviillepingu alusel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele