Ketlin Beljaev • 11. juuni 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ferenc Szirko võrdleb enneaegsete laste ravis toimunud murrangut vormel-1 arenguga

Tallinna lastehaigla vastsündinute osakonnas lebavad hämara valgusega kuvöösides tibatillukesed titad, kellesarnaseid meditsiin veel hiljuti aidata ei suutnud, kirjutas Postimees.

Praegu on väga väikese sünnikaaluga enneaegsete laste ellujäämise protsent ehk elulemus Eestis 84. Mullu jäi meil 186st enne 32. rasedusnädalat sündinud lapsest ellu 157.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee