Vähiliit pakub ainulaadset võimalust noorele vähiarstile

Vähiliit toetab noore vähiarsti saatmist
USA mainekasse uuringukeskusesse.

Eesti vähiliit toetab onkoloogia- või hematoloogiaresidenti 50 000 krooniga, et see saaks osaleda Texase ülikooli maailmakuulsa MD Andersoni vähikeskuse akrediteeritud diplomijärgsel hematoloogiliste ja soliidtuumorite alasel koolitusel. Koolitus toimub 22.–27. septembrini Houstonis, kirjutas Eesti Päevaleht.

“Kui seni on vähiliitu peamiselt tuntud eri vähktõvevastaste kampaaniate kaudu elanike teadlikkuse edendajana ning vähiga seotud sotsiaalsetele probleemidele osutajana, siis seekordne sihtotstarbelise koolitusraha pakkumine noorele vähiarstile võimaldab liidul teha esimese sammu tuleviku arengusuunal, milleks on koolituste ja teadusuuringute toetamine,” ütles vähiliidu juhatuse esimees Vahur Valvere.

Valvere sõnul määratakse toetus onkoloogia- või hematoloogiaresidendile. Sobiva kandidaadi puudumisel määratakse seesama eriala noorarstile, kellel on toetuse saamiseks võimalik kandideerida avaliku võistluse korras. Toetussumma katab nii nädalase koolituse osavõtumaksu kui ka transpordi- ja majutuskulud. Taotlusi saab Eesti vähiliitu saata 30. juunini.

Vähiliidu kaudu noorele vähiarstile makstava raha annetas maailma juhtivaid vähiravimite tootjaid Hoffmann-La Roche.

Lisa kommentaar

  • Silvia Kruusmaa

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.