1. juuli 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Suur sünnikaal võib täiskasvanueas suurendada haigestumist reumatoidartriiti

Hospital for Special Surgery avaldatud uuringust selgus, et suure sünnikaaluga neli kilo ja enam inimestel on suurenenud tõenäosus haigestuda täiskasvanuna reumatoidartriiti, kirjutas Sciencedaily.com.

Kuna seos suure sünnikaalu ja reumatoidartriidi vahel on veel lõplikult täpsustamata, tuleks siiski võimalikule riskifaktorile tähelepanu pöörata ja rõhutada võimalikke viise haigestumise vähendamiseks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee