11. juuli 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervisehädad saavad alguse tööstressist

Halb töökorraldus ja puudulikud juhtimisoskused ning sellega seotud stress mõjutavad tervist enam kui töötajate elustiil, selgub suurest Rootsis läbi viidud uuringust.

Uurimisgrupp, kuhu kuulusid Rootsi ja teiste riikide teadlased, vaatlesid 2000. aastast seda, mis põhjustab tervisemuresid. Meditsiinidoktorid ja juhtimis- ja organisatsiooniuurijad analüüsisid nii töö-, sotsiaal- kui ka kindlustusmeditsiinilisest vaatepunktist suurt hulka ettevõtteid ja riigiameteid ning jõudsid üldisele järeldusele, et enim mõjutab inimese tervist töö, kirjutas Dagens Nyheter.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee