TNS Emori uuringud näitavad, et Eesti arstid pooldavad sügisest käivituvat digitaalset terviselugu.

Seotud lood

Uudised
  • 21.08.09, 15:42
Soome alustab digiretsepti ühistestimist
Soomlaste digiretsept kannab nime e-Resepti ning üle lahe apteekide ja patsientide ühenduste esindajad on alustamas loodud süsteemi ühist testimist.
Uudised
  • 06.03.09, 12:13
Linnamõisa PAK liidestus digilooga
Linnamõisa perearstikeskuse perearst Reet Laidoja julgustab perearste digilooga liituma. Arstikeskus ise liidestus E-tervise infosüsteemiga hiljuti ja senine lühike kogemus on positiivne.
Uudised
  • 28.08.08, 13:59
Ida-Tallinna Keskhaigla on digitaliseerumiseks valmis
Ida-Tallinna Keskhaigla (ITK) juhatuse liige Peeter Ross ütleb, et nende asutus on e-tervise projekti nelja test-keskkonda katsetanud ja alates 1. septembrist muudavad nad oma sisekorraldust selliselt, nagu oleksid nad terviseinfosüsteemiga liidestunud.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele