Triin Tabur • 29 august 2008 10:24
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervishoiutöötajatel keskmisest kõrgem palk

Tervishoiu ja sotsiaalhoolekande valdkonnas on brutopalk eelmise aastaga võrreldes tõusnud 1975 krooni. Keskmine brutokuutasu tänavu teises kvartalis oli 13 758 krooni, mis on keskmisest brutokuupalgast 452 krooni rohkem.

Kui kogu keskmine kuupalga kasv Eestis on 15,2%, siis meedikud on nautinud mõnevõrra kiiremat sissetulekute kasvu - 16,7%.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee