• 08.09.08, 01:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tervishoiuamet kiidab kliinilisi uuringuid põhitöö kõrvalt takka

Tervishoiuameti juhi Üllar Kaljumäe hinnangul ei ole nii väikses riigis kui Eesti mõeldav, et kliinilisi uuringuid tehakse vaid teaduskeskuste juures.
«See on üleüldine tava kliiniliste uuringute läbiviimiseks, et selles osalevad olulisel määral praktiseerivad arstid,» ütles tervishoiuameti juht Üllar Kaljumäe Postimees.ee'le.

Seotud lood

Uudised
  • 03.09.08, 09:26
Ravimiuuringutes keerlevad miljonid
Eestis algatatakse igal aastal umbes 90 ravimiuuringut, mis toovad meie arstidele sadu miljoneid kroone. Selle raha jaotamine toimub aga loori taga, millest näevad läbi üksnes valitud.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele