Ketlin Beljaev • 17. september 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haiglate liit ei poolda ämmaemandate õiguste laienemist

Sotsiaalministeerium tahab ämmaemandatele anda suuremad õigused, selle plaani vastu sõdiva haiglate liidu arvates poleks aga ämmaemandate õigused siis enam kooskõlas vastutusega.

Sotsiaalministeeriumi, ämmaemandate ühingu ja naistearstide liidu koostööna valmiva eelnõu järgi saaks naised peagi õiguse pöörduda raseduse või lihtsamate günekoloogiliste probleemide korral arsti asemel hoopis ämmaemanda poole, kirjutas Postimees.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee