Siret Trull • 24 september 2008 09:18
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinnasse tulevad uued terviserajad

Tuleval aastal soovib linn asuda rajama uusi terviseradasid paralleelselt nii Ülemiste järve lähedale kui ka Stroomi metsa.

Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juhataja Rein Ilves rääkis Pealinnale, et Ülemiste valgustatud terviserada tuleb esialgse plaani kohaselt 2,5 km pikkune ning see jääb Pärnu maantee ja Ülemiste järve vahelisse metsatukka. “Uus terviserada jääb kesklinna territooriumile ja õigustab end täiesti – mujale seal sellist tervisespordi oaasi rajada ei saa,” ütles Ilves.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee