Eelmise nädala lõpul toimunud Perearstide Seltsi Sügiskonverentsi avanud sotsiaalminister Maret Maripuu puudutas oma avakõnes ka aktuaalset eelarveteemat.
Maripuu sõnul seisab temal ja perearstidel ees ühine töö: muuta Eesti inimeste, ka valitsuseliikmete suhtumist tervishoidu. Minister tõdes, et kahjuks ei ole Eestis ikka veel tahtnud juurduda oluline arusaam: iga kroon, mis pannakse tervisesse, tuleb hiljem mitmekordselt tagasi.

Seotud lood

Uudised
  • 27.10.08, 13:53
Ministeerium tänas rehabiliteerijaid
Sotsiaalminister kutsus tänuvastuvõtule rehabilitatsiooniteenuse osutajad, tunnustamaks neid heade tulemuste ja tehtud töö eest.
  • ST
Töökuulutused
  • 15.06.26, 11:25
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib üldarsti taastusravikliinikusse
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele