Ministeerium tänas rehabiliteerijaid

Sotsiaalminister kutsus tänuvastuvõtule
rehabilitatsiooniteenuse osutajad, tunnustamaks neid heade tulemuste ja tehtud
töö eest.

Sotsiaalminister Maret Maripuu tänas üritusele kutsutuid, kes aitavad erivajadustega inimestel leida või taasleida oma kohta aktiivses elus.

Sotsiaalministeeriumi hoolekande osakonna peaspetsialist Marina Runno sõnul on rehabilitatsiooniteenus keeruline teenus, sest koos töötavad mitmed erinevate erialade spetsialistid.

„See annab hea tulemuse vaid meeskonnatööna. Sinna kuuluvad sotsiaaltöötaja, logopeed, psühholoog, füsioterapeut, tegevusterapeut, loovterapeut, arst ja õde. Iga eriala esindajal on oma roll, kuid kõige tähtsam on nende ühine eesmärk – see, et inimene saaks enda toimetustega ise hakkama, leiaks töö, millega ta rahul on ning tunneks ennast ka ühiskonnas tegusana,” ütles Runno.

Tänuüritusele Estonia talveaeda olid 24. oktoobril kutsutud kõigi 70 rehabilitatsiooniteenust osutava asutuse esindajad, märkis sotsiaalministeeriumi pressiteenistus.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.