Siret Trull • 30. september 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Regionaalhaigla võttis laenu

Viivitus Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) Mustamäe kompleksi uue korpuse Euroopa Liidu fondidest rahastamiseks tekitas vajaduse võtta laenu.

Suvel tekkis reaalse ohu, et ehitustööde kulud pumpavad haigla omavahenditest kuivaks. Sunnitud olukorras taotles PERH riigikassast laenu kuni tõukefondide vahendite avanemiseni, kirjutas Päevaleht. Laenu saamiseks on vaja vastavat Vabariigi Valitsuse otsust. Hoolimata rahandusministeeriumi toetavast suhtumisest ei ole valitsus selle otsuse tegemises konsensusele jõudnud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee