• 09.10.08, 13:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eestlased käisid Saksamaal esmaabitreeningul

Eestist käis Saksamaal esmaabi andmist harjutamas 10 osalejat, nendest üks Saaremaa ühisgümnaasiumi õpilane Grete Kesküla.
“Gretet soovitas SÜG-i meditsiiniõde, kes teeb esmaabitreeningut, ning Grete on ka mitmeid kordi käinud Punase Risti korraldatud esmaabilaagrites,” rääkis Punase Risti Saaremaa seltsi tegevsekretär Laine Kunnberg-Bortnikov ajalehele Oma Saar.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 27.05.25, 12:38
Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus otsib arsti
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele