Violetta Riidas • 11. november 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lääne-Tallinna Keskhaigla katlamajas asuv lasteaed ei lase haiglat üle minna gaasiküttele

Lääne-Tallinna Keskhaigla alla kuuluv Nõmme hooldushaigla veab vägikaigast oma endisse katlamajja-surnukuuri sisse seadnud eralasteaiaga.

Nõmmel Lõuna tänaval asuva haigla katlamajas asub nüüd laste päevahoid Pisitasa, mille omanik, OÜ Defigo ostis selle 2004. aastal Tallinna Soojuselt 300 000 krooni eest, kirjutas Eesti Päevaleht.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee