Katre Pilvinski • 21. november 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tartus on kiiritusravil kriips peal

Eelmisel nädalal ütles lõplikult üles Tartu ülikooli kliinikumi hematoloogia-onkoloogiakliiniku 1996. aastal soetatud kiiritusraviaparaat, mistõttu patsiendid peavad sõitma Põhja-Eesti regionaalhaiglasse Tallinna.

Tallinna Hiiu onkoloogiakeskuse juhataja Maire Kuddu sõnul on raske nii arstidel kui ka patsientidel, sest nende haigla on nüüd selgelt ülerahvastatud. Tema sõnul saadakse siiski hakkama ja keegi ravita ei jää, kirjutas Eesti Päevaleht.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee