Katre Pilvinski • 26. november 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hinnatõus sunnib ravimeid varuma

Järgmisest aastast kergitab neljaprotsendine käibemaksu tõus nii retsepti- kui käsimüügiravimite hinda, seetõttu varuvad inimesed praegu arstimeid odavamalt kappi valmis.

Eelmise nädala lõpus Tallinnas apteeki külastanud 78-aastane Margarita võtab korraga nii mitut ravimit, et näppude peal üles lugedes kulus naisel õige arvu kokkusaamiseks tükk aega, kirjutas postimees.ee. "Nii, mul on vererõhk kõrge ja siis suhkruhaiguse rohud," rehkendas Margarita.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee