Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kaalujälgijad panevad Eestis uksed kinni
Kaaluprobleemide käes vaevlejate seas
tuntud Weight Watchers Eesti AS lõpetab sel aastal oma tegevuse.
Weight Watchers Eesti ja Läti peadirektori Anne Piirsalu sõnul tegi ettevõtte ainuaktsionär WW International Inc otsuse lõpetada Eestis ja Lätis tegevus ning alustada likvideerimismenetlust septembri lõpus, kirjutas Eesti Päevaleht.
Möödunud aastal tegevuse lõpetanud
Kaalujälgijate asemel on nüüd Figuurisõbrad, kes pakuvad kaalulangetuseks
nõuandeid, mis on koostatud eestlaste eluviise silmas pidades.
Ülekaalulisus on maailmas muutunud väga
tõsiseks probleemiks ja kaalumuredest pole pääsu ka eestlastel. Tihti üritavad
inimesed kaalust maha võtta omal käel ja satuvad nii valearusaamade ohvriks.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.