Katre Pilvinski • 11. detsember 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Mardna pidi homoseksuaalide ees vabandama

Tervishoiuameti järelevalveosakonna juhataja Peeter Mardna esitas eile vabanduse homoseksuaalsete inimeste ees, kellele tema sõnad haiget tegid.

"Avaldan kahetsust ja vabandan, et andsin võimaluse oma sõnu valesti tõlgendada ja seega paljusid solvata võisin. Sellest ajast, kui viimati psühhiaatriakursust külastasin, on ühiskond muutunud, ühiskonna arenguga koos muutunud ka arusaam homoseksuaalsusest," seisis Mardna allakirjutatud avalduses.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee