Katre Pilvinski • 16. detsember 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Leiti kuus uut rasvumisega seotud geenivariatsiooni

Teadlastel õnnestus uurimuse käigus tuvastada kuus uut rasvumisega seotud geenivariatsiooni, mis aitavad paremini mõista, kuidas aju ja närvisüsteem kontrollivad söömist ja ainevahetust.

See võib omakorda viia uute ravimite väljatöötamiseni, vahendas Tarbija24. Joel Hirschhorn Bostoni lastehaiglast ja Harvardi meditsiinikoolist juhtis meeskonda, kelle eesmärgiks oli analüüsida 15 varasemat inimeste geneetilise kaardi uurimust ning leida sealt kuus uut geenivariatsiooni.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee