Katre Pilvinski • 18. detsember 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kuressaare haigla ostis 700 000 krooni eest uusi voodeid

Kuressaare haigla ostis 700 000 krooni eest 20 uut ja kaasaegset voodit, mis teevad parandavad voodihaigete patsientide tingimusi tunduvalt.

“See on tänapäeva viimane sõna, mis on jõudnud Kuressaare haigla patsientideni,” kiitis Kuressaare haigla juhatuse esimees Viktor Sarapuu uusi funktsionaalseid voodeid Oma Saarele. Ta rõhutas, et see on erakordne sündmus neile kõigile, et patsiendid said sellised patsiendisõbralikud voodid.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee