Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Viinamarjaseemne ekstrakt hävitab leukeemiarakke
USA teadlaste väitel suudab
viinamarjaseemnete ekstrakt vähirakud enesetapule viia.
BBC teatel osutusid USA teadlaste katsed verevähirakkudega paljutõotavaks. 24 tunni jooksul suri 76% viinamarjaseemnete ekstraktiga kokku puutunud leukeemiarakke, vahendas Õhtuleht. Terveid rakke ekstrakt ei kahjustanud. Uurimus annab lootust uute vähiravimeetodite väljatöötamiseks.
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.