Maret Maripuu juhitav sotsiaalministeerium üllatas kümneid tuhandeid Eestis elavaid suhkruhaigeid uuel aastal hinnatõusuga.
1. jaanuarist küsivad apteegid diabeetikutele iga päev vajalike veresuhkru-testiribade eest senise 40 krooni asemel 56 krooni. Haigetele peaks kehtima soodustus, aga selle tarvis on vaja määrust, mis on seisma jäänud, kirjutas Õhtuleht.

Seotud lood

Uudised
  • 07.01.09, 18:31
Maripuu ei astu tagasi
Sotsiaalminister Maret Maripuu teatas, et ei kavatse seoses toetuste maksmisel tekkinud probleemidega tagasi astuda ja jätkab tööd, et kõik takistused saaksid ületatud.
  • ST
Töökuulutused
  • 08.06.26, 11:33
Regionaalhaigla otsib ülemarsti-juhatajat
Kandideerimise tähtaeg: 30.06.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele