Ligi 2000 töötajaga Lääne-Tallinna keskhaigla (LTKH) juhtkond on teinud oma töötajatele ettepaneku kokku tõmmata nende hüvesid, nagu lisapuhkused, öötöö ja valvete tasud ning telefonikompensatsioonid.
Sahistatakse ka palkade kärpimisest, kirjutas Eesti Päevaläeht. Töötajaid esindav ametiühing on kindlalt selliste muudatuste vastu ega soovi kollektiivlepingut selles suhtes kohe kuidagi muutma hakata.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele