Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Sündide arv langeb
Kui möödunud aasta jaanuaris sündis Eestis
1498 last, siis selle aasta jaanuaris koostati perekonnaseisuasutustes kokku
1243 sünniakti.
Poisse sündis 623 ning tüdrukuid 620. Kaksikuid sündis 23 paari, nendest 8 paari poisse, 8 paari tüdrukuid ja 7 segapaari. Samuti sündisid kahed kolmikud, kirjutas Postimees.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.