• 02.04.09, 11:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Perearstide põud Valgamaal tekitab üha suuremaid pingeid

Valga maavalitsuse välja kuulutatud perearsti leidmise konkursid pole enam mõnda aega tulemusi andnud. Seetõttu käivad Taheva ja Karula valla piirkonna elanikud perearsti juurde Valga linna, sama saatus võib tabada ka Tõlliste valla inimesi.
See, et Tõlliste ja Tsirguliina perearstikeskused veel tegutsevad, on tegelikult asjaolude õnnelik kokkusattumine. Karula valda kolis hiljuti noor perekond, mille pereema Anu Lepp on õnneks õekutsega ja nõustus omal alal lähedal asuvates valdades tööle asuma. Üle kolmekümne aasta piirkonnas pereõena töötanud Ene Väärsi läks Otepääle, oma kodukohta, kirjutas Valgamaalane.

Seotud lood

Uudised
  • 25.09.10, 10:41
Valgamaa perearstipõual lõppu näha pole
Valga maavanem kuulutas välja järjekordse avaliku konkursi kahele perearsti nimistule. Paraku ei ole maakond arstide seas kuigi populaarne.
Uudised
  • 14.06.10, 14:41
Perearste oodatakse maale avasüli
Sel ajal, kui paljud meedikud kõrgema palga ja paremate töötingimuste sooviga põhja ja lääne suunas lahkuvad, on vajadus nende järele kordades suurem just lõunapool. Valga maakond on aastaid otsinud perearste, ent järjekordne konkurss läinud nädalal uute tohtrite leidmiseks ebaõnnestus.
Uudised
  • 18.09.09, 16:34
Valga asus taas perearsti otsima
Valga maavanema kohuseid täitev Kalev Härk on välja kuulutanud avaliku konkursi perearsti nimistu moodustamise õiguse andmiseks Tõlliste ja Õru valla teeninduspiirkonnas.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.10.25, 18:56
Ida-Tallinna Keskhaigla kuulutab välja enampakkumise ruumide üürile andmiseks Ravi tänaval
Ida-Tallinna Keskhaigla Aktsiaselts kuulutab välja avaliku kirjaliku enampakkumise Tallinnas Ravi tn 27 asuvate ruumide üürile andmiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele