Nakkushaiguste Ennetamise ja Tõrje Euroopa Keskuse (ECDC) andmetel püsib uue gripiviiruse A/H1N1 uute nakkusjuhtude levik suhteliselt stabiilsel tasemel.

Seotud lood

Uudised
  • 02.06.09, 12:37
Seagrippi haigestunud mees pääses haiglast koju
Seagrippi haigestunud 29-aastane Tallinnas elav mees on paranenud ning ta lubati haiglast koju.
Uudised
  • 03.05.09, 12:37
Eesti on võimalikuks gripipandeemia laienemiseks valmis
Kuigi Eestis teadaolevalt ühtegi uue gripi A/H1N1 nakkuskahtlusega inimest ei ole, on riik kõrgendatud valmisolekus, et kiirelt reageerida võimaliku nakkuse jõudmisel Eestisse.
Uudised
  • 30.04.09, 14:23
Avati seagripi infotelefon 510 2270
Tervisekaitseinspektsioon avas uue gripi A/H1N1 (seagripp) infotelefoni.
Uudised
  • 29.04.09, 15:46
Seagripi teekonda saab veebis jälgida
H1N1 viiruse ehk seagripi levikut saab nüüd jälgida ka Google kaardirakenduse kaudu.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.08.26, 15:21
Juuste hõrenemine ja väljalangemine perimenopausis ja menopausis: mis aitab?
Juukselahk muutub laiemaks, hobusesaba õhemaks ja peanahk paistab rohkem välja? Sa ei kujuta seda ette ning sa ei pea muutusega lihtsalt leppima. 17-aastase kogemusega trihholoog Natalja Buslova selgitab, miks juuksed perimenopausis ja menopausis muutuvad, kuidas eristada hõrenemist aktiivsest väljalangemisest ning milline järjepidev kodune hooldus saab elujõulisi juuksefolliikuleid toetada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele