Hiirtega katseid teinud Kanada uurijad väidavad, et naistel on meestest tugevam immuunsüsteem.
Nende avastuse kohaselt muudab naissuguhormoon östrogeen haigustekitajatega võitlemise tõhusamaks, vahendas Tarbija 24 BBC Newsi.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele