Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tallinna kiirabibuss sattus õnnetusse
Tallinnas sattus patsiendi juurde
kiirustanud kiirabibuss täna pärastlõunal raskesse liiklusõnnetusse, milles
sai vigastada meedikute brigaadi vanem.
Põhja prefektuuri andmetel juhtus õnnetus kella 13.55 ajal Paldiski maantee ja Endla tänava ristmikul, kus põrkasid kokku Tallinna kiirabi buss ning Lexus, vahendas Arst.ee.
Tallinna kiirabi juhid on teinud
linnavalitsusele ning riigi tervishoiuametile taotluse vähendada juunis
kiirabibrigaadide arvu neljateistkümnelt kolmeteistkümnele. Lõplikku otsust veel
ei ole.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.