Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Haigla plaanib õendusabikeskust
Kuressaare haigla SA soovib enda
omandusse saada polikliinikuhoonet, et asuda Euroopa Liidu toetusel
arendama hooldus- ja õendusabikeskust.
Haigla esimees Viktor Sarapuu ütles, et Kuressaares pakutavate hooldus- ja õendusabi teenuste kvaliteedi tõstmiseks ning hooldusravi kompleksseks arendamiseks on vaja kaasata ka polikliinikuhoone.
Haigla infrastruktuuri parendamiseks on raha võimalik taotleda Euroopa Regionaalarengu Fondist, kuid sealt toetatakse üksnes haiglate omanduses olevate hoonete rekonstrueerimist. Praegu on Kuressaares Aia tänav 25A asuv polikliinikuhoone haigla kasutusvalduses.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.