• 16.06.09, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Haiglad võivad osakondi sulgeda

Majandusraskuste tõttu on suurhaiglates arutlusel olnud osakondade sulgemine. Suveperioodil on mitmed osakonnad suletud ja personal kollektiivpuhkusel.
Patsientide ravimise mahu vähenemist kinnitasid nii Ida-Tallinna keskhaigla kui ka Tartu Ülikooli kliinikum. Viimase juhatuse liige Mart Einasto nentis murelikult, et osakondade sulgemine on arutlusel olnud, kuid ühtegi otsust seni tehtud pole. «Raviraha napib ja see on selgelt tunda. Üritame vähemaga hakkama saada ja jälgime majanduse üldist olukorda,» rääkis ta Õhtulehele.

Seotud lood

Uudised
  • 10.06.09, 08:00
Suvi toob EMOdele lisatööd
Suvel lähevad mitmed pere- ja eriarstid puhkusele, haiglates suletakse osakondi. Need inimesed, kes muidu pere- või eriarsti poole pöörduks, satuvad nüüd erakorralise meditsiini osakonda.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele