Pärast õiguskantsler Indrek Tederi ja tervishoiuameti kontrolli on Wismari haigla asunud patsientide seas läbi viima rahulolu-uuringut.
Ankeedid on kättesaadavad ja nende kogumiseks on haiglas omaette postkast, kirjutas Õhtuleht. Haigla väitel ei ole patsiendid ankeete seni kuigivõrd aktiivselt täitnud. Eraldi ohjeldusmeetmete ruumi, mis peaks detsembris valmis saama, pole haigla aga veel ehitama hakanud ja põhjendab seda oluliselt halvenenud majandusliku olukorraga. Veel osutab haigla asjaolule, et patsientide arv on vähenenud (s.h tahtest olenematute ravijuhtude arv), mistõttu on väiksem ka vajadus ohjeldusmeetmete rakendamise järele.

Seotud lood

Uudised
  • 07.07.10, 11:58
Rapla haiglas olid patsiendid enim rahul arstide viisakusega
Pea kõik mullu Rapla haiglas rahulolu ankeedile vastanud patsiendid hindasid haiglaarstide viisakust ülikõrgelt, näitab haigla kodulehel olev rahuloluuuring.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele