• 15.09.09, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Evelyn Sepp: viie rikkama asemel viie tervema rahva hulka

Täna Riigikogu rahanduskomisjonis toetust leidnud Keskerakonna esitatud eelnõu eesmärgiks on vabastada ettevõtja erisoodustusmaksust rahandusministri poolt ette nähtud korras tervise edendamise ehk sportimise tarbeks tehtud kuludelt.
«Eelnõu on tervise edendamise motivatsioonipakett teadlikele ja endast ning Eesti ühiskonna jätkusuutlikkusest hoolivale inimesele, kelle jaoks kõlab usutavalt mõte – Eesti 5 tervema rahva, mitte lihtsal 5 rikkama riigi hulka,» ütles Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Evelyn Sepp. «Rahanduskomisjoni esimehe Taavi Rõivase hüsteeria ja lahmimine eelnõu aadressil on küll kurjast. Kohane on talle meelde tuletada, et peale tänase päeva, on Eesti rahval loodetavasti ka tulevik ja selle tuleviku nimel tuleb töötada ka rasketel aegadel.»

Seotud lood

Uudised
  • 14.09.09, 15:38
Raha asemel meditsiiniteenust
Riigikogu rahanduskomisjoni enamus toetas täna Keskerakonna ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esitatud suuri maksuvabastusi sätestavaid eelnõusid.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.10.25, 16:32
Haiglad liiguvad automatiseeritud ravimikäitluse suunas
Haigla igapäevatöö keerukus ei seisne ainult patsientide ravimises, vaid ka selles, et õiged ravimid jõuaksid õigel ajal patsientideni. Iga ravim on kriitilise tähtsusega ning isegi väikesed vead annuses või ravimivalikus võivad ohustada patsiendi tervist. Haiglas liigub päevas sadu ravimeid. Nende käsitsi haldamine, komplekteerimine ja dokumenteerimine muudab protsessi keerukaks ning veaohtlikuks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele