• 30.10.09, 15:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuidas seletada haiglareformi pankrotis üldhaiglale?

Parafraseerides teatri NO99 etenduse pealkirja „Kuidas seletada pilte surnud jänesele“, küsis Rakvere haigla juhataja täna oma ettekandes Põhja-Eesti Regionaalhaigla sügiskonverentsil, kas see ongi haiglareform, kui masu tingimustes tuleb senine tegevus lõpetada ning jääda ratsutama vaid ambulatoorse arstiabi seljas.
Praegune tervishoiusüsteem võib olla jõudnud efektiivsuse piirile. „Keegi ei taha olla see liblikas, kes murrab kaameli selgroo ja seetõttu ei taheta väga lähedalt sekkuda,“ tõdes Sepping. Kuid haiglad on sunnitud selles olukorras hakkama saama.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele