Sotsiaalminister Hanno Pevkuri kinnitusel on teinud Eesti uue gripiga võitlemisel seda, mis on olnud meie võimuses. Täna selgub, kas Eestis kuulutatakse välja epideemia.
"Eesti on teinud seda, mis on olnud meie võimuses. Alati võib vaielda, kas oleks saanud teha rohkem või ei," märkis Pevkur Delfile.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele