• 11.12.09, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Novaator: Testosteroon ei põhjusta agressiivsust

Uus teadustöö seab kahtluse alla laialt levinud arvamuse, mille kohaselt testosteroon põhjustab agressiivset, egoistlikku ja riskeerivat käitumist.
120 katsealust osalesid käitumiskatses, kus omavahel pidi jagatama rahasumma. Reeglite järgi olid lubatud nii õiglased kui ka ebaõiglased pakkumised, mida õiglasem pakkumine, seda väiksema tõenäosusega läbirääkimiste partner tehingust keeldus.

Seotud lood

Uudised
  • 20.05.11, 08:00
Meeste nn menopaus on tavaline nähtus
Menopaus ei ole mitte ainult naistele omane seisund. Niisamuti kui naisi tabab see ka mehi. Londoni teadlaste väitel langeb vanuse kasvades hormoonide tase oluliselt ka meestel ning paljud mehed kannatavad nn andropausi käes, kirjutas ERRi teadusportaal.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele