Epidemioloog ja poliitikauuringute keskuse Praxis juht Ain Aaviksoo usub, et riik on sunnitud osalise hambaravihüvitise taastama.
Põhjuseks asjaolu, et ligi pool Eesti elanikkonnast ei saa endale lubada hambaravi, mistõttu käib see osa eestimaalastest varem või hilem ringi põletikuliste ja hambutute suudega.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele