• 12.01.10, 12:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tervise ebavõrdsuse vähendamine võib elavdada majandust

Eile, 11.jaanuaril, avaldatud raporti kohaselt võib tervise ebavõrdsuse küsimustega tegelemine tagada Euroopas majanduse elavnemise ka pikaajalises perspektiivis.
Raporti järgi peaks majanduslikke argumente kasutades mõjutama poliitikuid, et nad eraldaksid raha tervise ebavõrdsusele suunatud projektidele.

Seotud lood

Uudised
  • 10.03.11, 07:00
Majanduskriis võib suurendada tervisealast ebavõrdsust ELis
Edite Estrela (Sotsiaaldemokraadid, Portugal) koostatud resolutsioonis juhib parlament tähelepanu vajadusele säilitada ja parandada üldist juurdepääsu tervishoiusüsteemidele ja taskukohasele tervishoiule.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele