Füsioloog ja toitumisteadlane Selma Teesalu soovitas Vikerraadio saates «Vikerhommik» kevadväsimuse ennetamiseks tarbida rohkem rasvast, linaõli ja linajahu, D-vitamiini ning kasvatada idandeid.
Teesalu märkis, et õige toiduvalikuga saab vähendada vastuvõtlikkust haigustele, sõltuvust aastaaegadest ning praegustest talvekuudest tervena väljatulemiseks on vaja teada teatud nippe, vahendas Tarbija24.

Seotud lood

Uudised
  • 11.06.10, 12:53
Toitumise e-päevik aitab koostada õige menüü
Tervise Arengu Instituudil sai valmis internetipõhine toitumispäevik, mida võib pidada iga soovija ja mis annab igapäevasest söömisest detailse pildi.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele