Täna, 25. veebruaril osales sotsiaalminister Hanno Pevkur siseministeeriumis Šveitsi kaks aastat vältava kiirabiprojekti lepingu allkirjastamisel. Koostöö tulemusena on Eesti kiirabi töö plaanis veelgi efektiivsemaks muuta.
Pevkur allkirjastas täna lepingu Terviseameti projekti „Side- ja infotehnoloogiaseadmete soetamine ning vajalike IT-arendustööde teostamine kiirabibrigaadide ja haiglate erakorralise meditsiini osakondade liidestamiseks ühtse üleriigilise häireteenistuste operatiivraadiosidesüsteemiga“ elluviimiseks.

Seotud lood

  • ST
Töökuulutused
  • 08.06.26, 11:33
Regionaalhaigla otsib ülemarsti-juhatajat
Kandideerimise tähtaeg: 30.06.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele