Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eesti soovib uue gripi vaktsiini ülejäägi WHO-le annetada
Sotsiaalministeerium kaalub uue gripi
vaktsiini ülejäägid kas tagastada tootjatele või annetada Maailma
Terviseorganisatsioonile (WHO) teiste abi vajavate riikide jaoks.
Kuna järgmiseks talveks töötatakse välja uus hooajaline gripivaktsiin, jääb ilmselt suurem osa Eestile ostetud uue gripi vaktsiinist üle, kirjutas Postimees.
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.