• 31.03.10, 12:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Veidi alla kümnendikul arstidest on palk tõusnud

MU.ee lugejaküsitluse vastustest selgus, et 7% vastanutel on alates esimestest palgakärbetest sissetulekud hoopis kasvanud. Samas kolmandikul on palk kuni kümnendiku võrra langenud.
Kuni viiendiku jagu langesid sissetulekud viiendikul vastanutest. Ligi kolmandiku langes palk 11%l ning üle kolmandiku 14%l vastanuist.

Seotud lood

Uudised
  • 11.11.10, 12:07
Arstide tunnipalk langes aastaga 5%
Tervise Arengu Instituudi poolt tänavu märtsis läbiviidud tervishoiutöötajate palgauuringu andmetel vähenes arstide keskmine brutotunnipalk ilma lisatasudeta võrreldes eelmise aasta märtsiga 5%. Haiglas töötavate arstide kuu põhipalk tõusis 2% võrra.
Töökuulutused
  • 04.09.25, 17:41
Regionaalhaigla otsib arsti palliatiivravi keskusesse
Kandideerimine kuni: 30.09.2025

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele