Uurisime oma veebilugejatelt, mida nad arvavad äsja avalikustatud haiglajuhtide ja nõukogu liikmete eelmise aasta palkadest MASU taustal.
Valdav enamus vastajatest (79%) leidis, et palku on liiga vähe kärbitud. 14% arvas, et juhtide palgad umbes sellised ongi ning 7% oletas, et need oleksid võinud veelgi kõrgemad olla.

Seotud lood

Uudised
  • 22.04.10, 08:00
Masu kärpis juhtide lisatasusid
Vaatamata masu-aastale ja palgakärbetele teenisid Eesti suurhaiglate juhid mullu kohati kuuekordset Eesti keskmist palka.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele