Autor: Kärt Blumberg • 2. september 2010
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Mereväe ajateenijate haiguse põhjust ei leitud

Enne taasiseseisvumispäeva mereväes 52 ajateenija haigestumise põhjust ei suutnud kaitseväe tervisekeskus välja selgitada, sest võrdluseks ei saadud piisaval hulgal analüüse, kirjutas Eesti Päevaleht.

Ööl vastu 20. augustit puhkes mereväebaasi ülema kaptenmajor Jüri Saska sõnul mereväe kahes allüksuses äge haigushoog, mille sümptomid olid palavik, iiveldustunne ja oksendamine. Üks ajateenija, kes oli saanud linnamineku loa ja väeossa naasnud, oli haigestunud ja määratud ambulatoorsele ravile teistest kaks päeva varem.

Haiguse tipphetkel oli isoleeritud 171st mereväe ajateenijast kokku 52 sõdurit, kuid esmaspäeva hommikuks olid kõik nädalavahetusel haigestunud tervenenud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Mu.ee toetajad:
Kadi HeinsaluMeditsiiniuudiste peatoimetajaTel: 6670 451
Violetta RiidasMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 454
Margot VentMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 446
Kristiina KäitMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 58552330
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862
Minna Liisi LiivrandMeditsiiniuudiste sündmuste projektijuhtTel: 6670 230
Maarja KõrvMeditsiinimeedia müügijuhtTel: 5257708