Majanduskriis on suurendanud enesetapumõtetega inimeste arvu, rääkis MTÜ Eluliin juhatuse esimees Eda Mölder.
Kui 1990tel aastatel sooritati Eestis umbes 40 enesetappu iga 100 000 elaniku kohta ehk ligi 500 enesetappu aastas, siis majanduskasvu aastatel need arvud järsult vähenesid, rääkis Mölder ERR-i venekeelsele portaalile.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele