Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Enesetapumõtetega inimesi lisandub üha enam
Majanduskriis on suurendanud
enesetapumõtetega inimeste arvu, rääkis MTÜ Eluliin juhatuse esimees Eda
Mölder.
Kui 1990tel aastatel sooritati Eestis umbes 40 enesetappu iga 100 000 elaniku kohta ehk ligi 500 enesetappu aastas, siis majanduskasvu aastatel need arvud järsult vähenesid, rääkis Mölder ERR-i venekeelsele portaalile.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.