• 13.10.10, 09:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Perearstid: jõuame tegeleda vaid tule kustutamisega

Perearstide Seltsi esindaja Külvi Petersoni sõnul on perearstide töökoormus nii palju kasvanud, et nad jõuavad tegeleda vaid tule kustutamisega.
Peterson rääkis riigikogu sotsiaalkomisjoni eilsel avalikul istungil, et viimase kümne aastaga on visiitide arv perearstide juurde kahekordistunud, samal ajal kui eriarstide visiitide arv on jäänud enam-vähem samaks, kirjutas Tarbija24.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele